REFERENCE - JEDNOTLIVCI

Gabriela

Setkání kolegů s jejich rodinami a zároveň setkání s profesionální dvojicí "životních koučů" Petrou a Lukášem pro naši rodinu mělo více úžasných efektů. Pomocí symboliky, ač jsem tomu nevěřila, jsme krásně dokázali rozkrýt vztahy v naší rodině, dle mého velmi bezpečnou cestou. Existuje málo situací, kdy se lidé otevřou, aniž by to nepřineslo nepříjemné vyčítání a překvapení, co se v tom druhém skrývá. Lukáš s Petrou dokázali citlivě ošetřit situaci, navodit příjemnou a hlavně tvůrčí atmosféru. To se jim podařilo jak v práci s rodinou pomocí symbolů, tak i v práci se ženskou a mužskou energii. Druhým efektem bylo netradiční víkendové setkání s kolegy. Proč netradiční? Kdy se Vám podaří poznat kolegu jinak než z hlediska pracovní stránky, kdy se Vám podaří s kolegou bláznivě zatancovat a vyřádit se při šamanských bubnech a pak si užívat tu nádhernou proudící energii. 


Michal

Přestože jsem před samotným víkendem s Vámi k tomu všemu měl spíše lehký odstup, tak nyní jsem rád, že jsme se mohli s dětmi a následně i s partnerkou všeho zúčastnit. Práce se symboly výborně rozmluví každého a vyjdou najevo i zajímavé věci a vše je velmi hezky vedeno. Za mě to byl velmi příjemně a i užitečně strávený čas. 


Maria

Zúčastnila jsem se ceremonie s Ayahuascou, kde Lukáš doprovázel. Lukáš má velmi příjemný klidný hlas, který mě uklidňoval a jeho přítomnost mi dodávala pocit bezpečí. Po ceremonii mi pomohli s Petrou pochopit, co by mohl můj stav znamenat. Pokud budu zase někdy potřebovat pomoc, tak Lukáš a Petra budou první, koho kontaktuji.


Martina

Víkend s Petrou a Lukášem byl pro mne naprosto nevšedním a emocemi nabitým zážitkem!

Díky práci se symboly jsem měla možnost podívat se do myslí mých dětí i mého manžela. Hodně věcí a souvislostí jsem pochopila - přesněji možná - některé jsem znala už dříve, ale nikdy neřekla nahlas, neuměla pojmenovat, nepřiznala si je... Jsem přesvědčena, že v mnohých situacích v budoucnu mi tato cenná zkušenost pomůže najít tu správnou cestu. Velice oceňuji profesionální a empatický přístup Petry i Lukáše, jejich ochotu a vstřícnost!

Ženský kruh - úžasný zážitek! Moc jsem si užila nádhernou atmosféru, kterou nám Petra vytvořila, a skláním se před upřímností a otevřeností všech zúčastněných dam.

Petře a Lukášovi ještě jednou upřímně děkuji za sebe i moji rodinu za nezapomenutelnou zkušenost.


Pavel s rodinou

Milá Petro a Lukáši,

bylo pro mne a moji rodinu velmi příjemné mít příležitost alespoň na pár dní protnout Váš život s těmi našimi a mít možnost strávit s Vámi chvíle, které obohatily náš život. Přes prvopočáteční lehké obavy některých z nás jste je hned první větou rozptýlili a připravili v rámci rodinného kruhu úžasnou atmosféru pro hezký rodinný rituál, na který moc rádi vzpomínáme a vracíme se k němu.

Lukáši, Tobě děkuji za možnost být součástí mužského kruhu, kde spousta věcí zazněla nahlas, za ještě důležitější však považuji dozvuky, které toto setkání vyvolalo.


Standa

Lukáš Langer, je dynamický terapeut, který mne při naši spolupráci provázel, motivoval, ale nepostrkoval. Kombinoval různé pohledy a metody práce podle mé individuality a konkrétního problému, který jsme na sezení řešili. Pomohl mi identifikovat moje skutečné problém a najít individuální cestu k jejich překonání, za což mu děkuji.


Jena

Lucas and Petra are extremely kind and loving souls who were very helpful to me and my process during psychology sessions. They are highly intelligent, professional and have nothing but your best interest at heart. Thank you for all of your insight and knowledge! I am looking forward to integrating all that you have taught me.